דף הבית >> מוצרים >> שמן מנוע
שמן מנוע XADO

שמן מנוע יחודי וחדשני ברמת איכות וגימור אירופאית, השמנים מיוצרים בהולנד ותוספים בRevitalizant
שמן מנוע, ושמני הממסריה מהטובים שמוצעים כיום, ולהרכבתם ויצורם נבחרו הרכיבים הטובים ביותר הנמצאים בשוק העולמי
פיתוחם של שמנים מתוספים אלו הוא אחד ההישגים החשובים מבית XADO – TECHNOLOGY CONCERN ובתחום הכימיה, עקב פיתוח זה הורכבו שמנים אלו בשיטה חדשה ובשיתוף עם יצרני השמנים והנוזלים המובילים בעולם.
XADOהצליחו להרכיב שמן מנוע השומר על חלקי המנגנון ומונע איבוד חלקיקי מתכת ממשטחי החיכוך.
הבסיס: שמני בסיס מרכיבי פטרול משדות הנפט של הים הצפוני ושמנים בסינתזת hydro cracking; polyafaolefines ואסטרים מיצרניות אירופאיות מובילות.
הרכיב החשוב ביותר המאפשר ביצועים משופרים ברמה גבוהה הוא חבילת תופסים, בתהליך היצור של שמן מנוע של XADO השתמשו במוצרים שפותחו על ידי טובי יצרני התוספים כגון:
Lubrizol, Infineum and Oronite ותוספת ה Revitalizant המקנה לשמנים אלו את מאפייניו הייחודיים.
API (American Petroleum Institute), VOLVO, GM, OPE, Daimler Chrysler (MB), MAN, Volkswagen
בעלי תקן ISO 9001:2000 ומתאימים למפרטים הקפדניים ביותר של יצרניות רכב Renault , Cummins, MTU, Porsche, Ford, Mack, Caterpillar ועוד.
בשימוש בשמן מנוע זה למנועים לממסרות ולמערכות הידראוליות אתה שומר על הסביבה. תודות לתוסף Revitalizant הדחיסה במנוע נשמרת ברמה אופטימאלית ומאפשרת בערת דלק מלאה. כמו כן נמצא כי שימוש בשמני XADO מפחית משמעותית הימצאותם של רכיבים מזיקים כגון (CO, CH, and NOx) בתהליך הפליטה.
XADO מציעים: שמן מנוע מינראלי,שמן מנוע סינטטי וגם שמן מנוע חצי סינטטיים, שמני ממסרה מינראלים וסינטטיים ושמנים הידראוליים.

חומר סיכה

|

שמן מנוע

|

תוסף דלק

|

שיפורים לרכב

|

גריזים

קידום אתרים - קידום אתרים
לייבסיטי - בניית אתרים