דף הבית >> מוצרים >> מוצרים >> גריזים

חומר סיכה וגירוז

חומר סיכה וגריז של XADO מיוצרים בהתאם לסטנדרטים הטכניים ТУ У 24. 6 – 25612000-002-2002 ומיועדים לספק סיכוך אמין ליחידות ולמנגנונים, שיקום לבלאי מכאני ולחלקי מתכת משומנים, כמו גם להגנתם מפני בלאי והשפעות חלודה.
הם מכילים Revitalizant הגורם להיווצרות שכבה מטאל קראמית המגנה על משטחי העבודה של צמדי חיכוך ביחידות ובמנגנונים. שכבה מטאל קראמית זו נוצרת על פני משטח המנגנון במהלך פעולת המנגנון ומאפשרת לשקם בלאי מכאני של משטחי עבודה, להגנתם מפני בלאי בשימוש עתידי, להפחתת רמת החיכוך של משטחי עבודה, להבטחת פעולה שקטה של צמדי חיכוך, והגנתם מפני נזקים סביבתיים.
תוכן מוגבר של high-molecular-weight polymers בתוספת נוגדי חמצון ומעבים גריזי XADO מאופיינים בתכונות דביקות טובות, דחיית מים, ומאפיינים נוגדי חלודה – מה שמגדיר אותם כתחליף אוניברסאלי לכל גריז, כולל גריזים מיוחדים ומגוון רחב של חומר סיכה.
תוספי EP (לחץ מוגבר) מקנים לגריזים הללו פעולה יציבה גם בתנאי עומס כבדים ולאורך זמן ומספקים הגנה מפני רעשים, התקשות, והיתקעות המנגנון. חומר סיכה וגריזי XADO מיוצרים על בסיס ליתיום ומיועדים לצרכים אוניברסאליים.
בקטגוריה זו אנו מציעים: גריז להגנה, גריז לשיקום, גריז לתיקון
וגריז CV-Joints למטרות מיוחדות: זהו חומר הסיכה מודרני למפרקיות במהירות מתמדת. מאפייניו טובים בהרבה משל חומרי סיכה אחרים מסוג זה, המכילים מוליבדנום, דו-תגפורת (MoS2). אינו מכיל MoS2, ולכן הוא לא יוצר חלקיקים מוצקים על משטחי החיכוך, ובמקרה שבירה של מגן האבק , הוא לא יוצר רכיב שחיקה וחומצות אגרסיביות.
מיוצר על בסיס טכנולוגיית התגבשות ייחודית שמבוססת על ליתיום מורכב ומסמיך קלציום (אלסקה קומפלקס), שתוספים פעילים מיוחדים מסונתזים למבנה של מסמיך מורכב.
כדי לספק מאפייני הגנה טובים ביותר של חומר סיכה:
רכיבי ליתיום מרוכזים "מושתלים" בתוך המכלול של מעבה קלציום ומשפר את מאפייני הסיכוך.
פולימרים בעלי משקל רב מאפשרים ספיחות מוגברת לפני שטח בלויים ומאפייני אנטי-איכול גבוהים של חומר הסיכה אפילו אם נפגע ממים מלוחים.
Revitalizant מספק מאפיינים נוגדי בלאי ונוגדי רעשים.
מתאים לשימוש חומר סיכה אוניברסאלי לכל היחידות של מכונית (מסבי גלגלים, מסבים ותפוחי הגה, צלבים, מסבי משאבות וגנראטורים, כולל עם מערכת סיכה מרכזית, הוא מתאים למגוון מכונות תעשייתיות וציוד חשמלי ביתי, (גלגלי שיניים, מסבי חיכוך וללא חיכוך, גלגלי שיניים, שרשראות ועוד...)
חומר סיכה זה מתאים לכל סוגי הרכבים וגם חומר סיכה התעשייתיים על בסיס ליתיום, ואפשר לערבבו איתם בכל יחס. XADO מציעים: גריז מגן, גריז משקם, גריז מתקן וגריז לחוליות במהירות מתמדת וכן ייצור גריז במיוחד ליחידה ספציפית ולתנאי עבודתה.

גריזים מתוספים לממונעים ולציוד תעשייתי 
 
גריזים מגנים גריזים משקמים גריזים מתקנים גריזים לחוליות
גריזים מגנים Protective grease גריזים משקמים Restoring grease גריזים מתקנים Repairing grease גריזים לחוליות ומפרקים תעשייתים במהירות מתמדת CV-Joints grease
מתוסף בחומר ציפוי קראמי
גריזים - Revitalizant Revitalizant
מתוסף בחומר ציפוי קראמי
גריזים - Revitalizant Revitalizant
מתוסף בחומר ציפוי קראמי
גריזים - Revitalizant Revitalizant
מתוסף בחומר ציפוי קראמי
גריזים - Revitalizant Revitalizant

חומר סיכה

|

שמן מנוע

|

תוסף דלק

|

שיפורים לרכב

|

גריזים

קידום אתרים - קידום אתרים
לייבסיטי - בניית אתרים